Na stránce lubu.cz po Vás při vyplňování kontaktního, nebo poptávkového formuláře, požaduji z vašich osobních údajů jméno a e-mailovou adresu. Telefon je zde volitelně a pro urychlení komunikace.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním údajů v rozsahu nezbytně nutném. To znamená, využití Vaší e-mailové adresy nebo telefonního čísla pro komunikaci ohledně poptávky, cenové nabídky a podobně. V případě že dojde k objednávce služeb, požádám vás také kromě jména a emailu, o příjmení a fakturační údaje. Souhlasíte také s uchováním údajů po dobu nezbytně nutnou pro potřeby zakázky a pro uchovávání účetních dokladů.

Dále souhlasíte s tím, že Vaše e-mailová adresa může být použita k rozesílání informačního newsletteru, s nabídkou služeb které poskytuji, nebo novinek týkajících se předmětu webu. Vaše osobní údaje neposkytuji a v budoucnu neposkytnu třetí straně.

Tento Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoli bezplatně odvolat a to prostřednictvím e-mailu zaslaného na adresu uvedenou v kontaktu, nebo pomocí odkazu „Odhlásit se“ v zasílaných nabídkách.

Provozovatel:
značkárna.cz s.r.o.
Roháčova 1095/77
130 00 Praha 3

IČ: 29184550
DIČ: CZ29184550
Spisová značka C 285624 vedená u Městského soudu v Praze